Accent Prime Zayıflama

Vücudumuz genç yaşlarda fit görünebilir. Ancak yaş almayla beraber, karnımızın, bacaklarımızın, kalçamızın, kollarımızın, omuzlarımızın ve sırtımızın sahip olduğu cildimiz sıkılığını kaybedebilir ve gözle görülür aşırı yağlanmaya ve genel olarak istenmeyen bir görünüme sebep olur. Bu durumdan kurtulmak ve vücudumuzu eski görünümüne kavuşturabilmek için teknolojiden faydalanmak bize çözüm üretebilir.
Yeni nesil zayıflama teknolojilerinden olan Accent Prime Zayıflama, kısa bir zaman içerisinde vücudunuzun fit ve düzgün görünüme kavuşmasına yardımcı olur.
Accent Prime Zayıflamada, kişinin cilt tipine gore otomatik olarak ayarlanan derinlik kontrolü sayesinde kişiye özel bir tedavi sağlamaktadır. Yönlendirilmiş olan ultrasonik ses dalgaları ile yağ fazlalarını hızlı ve etkili olarak parçalamaktadır.
Yaşımızın ilerlemesi ile vücut şekillerimizde yaşanan değişmeler, sarkma, yağlanma gibi vücut şeklini bozmakta olan etkenler, cildin donuk ve cansız görünümü için Accent Prime Zayıflama uygulanabilmektedir.
Accent Prime Zayıflamada, deri altına maksimum enerji verilerek başarılı sonuçlar elde edilmekte, konforlu ve kolay bir tedavi imkanı sunmaktadır.
Uygulamada ısının kademeli olarak artmakta ve aynı zamanda vakumlama yapılmaktadır. Bu nedenle uygulama hem rahat geçmekte hem de işlem sonrası ciltte herhangi bir yara izi oluşmamaktadır. Accent Prime Zayıflama uygulanan kişiler, sosyal hayatlarına hemen geri dönebilmektedir. Uygulamanın yapılmış olduğu bölgede hafif derecede bir kızarıklık olabilmekte ancak birkaç saat sonra bu kızarıklık kendiliğinden yok olmaktadır.
Accent Prime Zayıflama ile 4 seansta istenen bölgelerde incelme görülmektedir. Ciltlerin durumuna ve sorunlara göre uygulama 4 – 6 seans arasında yapılabilmektedir.

Accent Prime Zayıflama Hangi Bölgelere Uygulanabilmektedir?
Accent Prime Zayıflama, vücut sıkılaştırılmasında bilinen yöntemlerden birisi haline gelmiştir. Aynı zamanda vücutta belli bölgelere uygulanabilir. Bu bölgeler ise; bacak kol bölgeleri, omuz bölgesi, yüz ve mide karın bölgesidir. Bacak ve kol bölgelerinde ultrason ve radyo frekansları birleştirilir. Böylelikle bacak ve kol bölgelerinin sıkılaşarak, gerginleşmesine yardımcı olmaktadır. Karın bölgesinde ise sadece 20 dakikalık bir uygulama ile kişilerin fazla yağlarından kurtulmalarına ve gergin bir karına sahip olmalarına yardımcı olmaktadır.

Accent Prime Zayıflama Kol ve Bacak Uygulaması;
Accent Prime Zayıflama, uyluk ve dizlerin iç taraflarında bulunan yağ dokuları ve hassas ciltlere de uygundur. Ultrason ve radyo dalgasını beraber kullanarak hızlı ve etkili bir şekilde sonuç alınmasına destek olmaktadır. Bu sistem ile kolajen lifleri uyarılır ve bacaklar inceltilerek gerginleşmesine yardımcı olur.

Accent Prime Zayıflama Karın Uygulaması
Karın bölgesi en hassas bölgelerden birisidir. Hareketsiz yaşam, stres, zorlayıcı olan diyetler, gebelik ve yaş gibi etkenlerin tamamı herkesi rahatsız eden sarkmış karın görüntüsüne neden olur. Cildin esnekliğinin geri kazandırılmasında bazen zorlu egzersizler işe yaramaz. Accent Prime Zayıflama ile karın bölgesinde bulunan yağ fazlalıklarını yok ederek, cilde sıkılık ve esneklik kazandırmaya destek olur.

Yüz ve Çevresinde Accent Prime Zayıflama
Accent Prime Zayıflama, kolajen liflerden oluşmakta olan bir ağ üzerinde çalışmaktadır. Böylece onları harekete geçirip, cildin elastikiyet ve şeklini yeniden kazanmasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda yağ miktarını önemli ölçülerde azaltmaktadır.

Omuz Bölgesinde Accent Prime Zayıflama
Kişiler yaşlandıkça, omuzları sertliklerini yitirebilir. Bu durum da aşırı görünür yağlara ve istenmeyen bir görüntüye sebep olabilir. Accent Prime Zayıflama, kol ve omuz bölgelerinde de etkilidir. Ultrasonik radyo dalgaları kullanılarak omuz bölgesindeki yağ miktarını azaltmakta ve omuz bölgesinde istenen görünümün sağlanmasına destek olmaktadır.

Accent Prime Zayıflama Kimler için Uygundur?
Accent Prime Zayıflama, ciltte bulunan elastikiyetin nerede ise kaybolması halinde karşılaşılan bir tedavi yöntemidir. Cilt dokusunda bulunan elastikiyet özelliği daha çok kişilerin yaşlanması durumunda ortaya çıktığından dolayı, bu tedavi yöntemi daha çok yaşı ilerlemiş olan kişilerde ve bu durumun sonunda vücutlarında bulunan belli bölgelerinde sarkma, yağlanma veya farklı görüntü bozuklukları oluşan kişilere uygulanmaktadır.

Start typing and press Enter to search

1
×
merhaba,
Arabic AR English EN Russian RU Turkish TR