Volite

Juvaderm Volite

—Nem Aşısı—

Cilt Kalitesini Arttıran Yenilik…

Cilt zamanın etkisi ve çevresel faktörler nedeniyle nemini kaybetmeye başlar. Zamanla cilt üzerinde deformasyon oluşur. Çevresel faktörlerin etkisiyle derinin içerdiği hyaluronik asit miktarı giderek daha da azalır. Juvaderm tarafından üretilen Volite Hyaluronik asit içerikli nem aşısı ile cilt tekrar kalite kazanır. Tek uygulama ile 9 aya varan nemlenme etkisi, doku esnekliği ve renk açısından iyileşme elde edilebilmektedir. İşlem yüz, boyun, dekolte ve el üzerine uygulanabilmektedir.

Nem Aşısı son dönemde oldukça bilinmekte ve talep edilmektedir. Cilt problemleri yaşayan hastalarda yenilikçi bir tedavi seçeneği olan Volite nem aşısı kullanılarak hem kaybettikleri cilt kalitesi tekrar kazandırılmakta hem de kişilerin duygusal durumları yükseltilerek kişilerin iyi ve mutlu hissetmesi sağlanmaktadır. Çünkü cilt kalitesi sadece dış görünüm değil kişinin duygusal durumunu da etkilemektedir.

Juvaderm Volite nem aşısı cildin pürüzsüz olmasını sağlar ve ince çizgileri yok eder. Diğer yandan cildin kaybettiği nemi geri kazandırır ve cilt elastikiyetini arttırır. Yapılan klinik çalışmalar Volite nem aşısı uygulanan hastalarda tek seansta gözle görülür iyileşmeler elde edilmiştir.

Volite ürünlerinde, diğer medikal estetik uygulamalardaki enjeksiyona bağlı meydana gelen şişlik, morluk ve ağrı gibi yan etkiler oldukça iyi tolere edilmiş ve neredeyse yok denecek kadar az seviyeye getirilmiştir. Uygulama yapılan hastaların %95’i işlem sonrası günlük hayatlarına hemen dönebilmektedir.

 

Volite Nem Aşısı Nasıl Uygulanır?

Cildin mevcut durumunun değerlendirilmesinin ardından uygulama yapılacak bölgeye lokal anestezi kremi sürülür ve uyuşması için beklenir. Daha sonra 1,5-2 cm aralıklar ile deri içerisine ürün enjekte edilir. İşlem süresi yaklaşık 10-20 dakikadır.

 

Nem Aşısının Etkisini Ne Zaman Görülür?

Birkaç gün içerisinde cildin tekrar ışıldadığı, nemlendiği ve ince kırışıklıkların açılmaya başladığı görülmektedir. İşlem sonrası daha öncesinde cilt problemlerini gizlemek için yapılan kapatıcı makyaj ihtiyacının azaldığı gözlemlenmiştir.

 

Nem Aşısı Sonrası Beklentilerimiz Nelerdir?

Yapılan klinik çalışmalar tek seans yapılan Juvederm Volite Nem aşısı tedavisinin 9 aya kadar ince çizgilerde azalma, cilt nemini ve esnekliğini sağlama açısından etkin olduğunu kanıtlamıştır.

Start typing and press Enter to search

1
×
merhaba,
Arabic AR English EN Russian RU Turkish TR