Boyun ve Dekolte Botoksu

Merhaba,
Bugünkü yazımı özellikle kadınlar için son derece önemli olduğunu bildiğim bir konuya ayırdım.
Boyun ve Dekolte Botoksu …
Boyun ve dekolte bölgesi yüz bölgesine göre daha ince ve hassas cilde sahip. Birçok insan akıp giden yıllara rağmen fiziksel güzelliğini korumak için çeşitli yollara başvursa da, birtakım deformelerin önüne geçmek sanıldığı kadar kolay olmaz. Bu deformeler arasında boyun kırışıklığı ve cilt sarkması da ilk sırada yer alır. Yaşımızı büyük ölçüde yüz bölgesinden değil boyun ve dekolte bölgesinden ele veririz.
Yaşın ilerlemesi ve yerçekimi etkisi ile cilt yıpranır ve diriliğini kaybeder. Hyaluronik asit miktarının ciltte azalması ile cilt kurur, ince çizgiler zamanla derinleşir. Tüm bu sebepler boyun ve dekoltede kişinin genç görünümünü sağlayan hatların bozulmasına neden olur.
Gıdının belirginleşmesi, deride ince kırışıklıklar, sağa sola dönerken abartılı kırışık görüntü, yatay çizgilerin derinleşmesi, hatta çift çene sorunu cilt ile ilgili en sık karşılaşılan şikayetler arasında. Bu şikayetlerden kurtulmak için doğru zamanda tedaviye başlayarak ve düzenli aralıklarla tekrar etmek kişiyi mutlu edecek formül olarak öne çıkıyor. Teknolojik gelişmelere paralel olarak bu tür sorunlardan kurtulmak eskiye göre artık daha kolay. Boyun ve dekoltedeki çizgileri gidermede ve bozulmuş dış hatların gençleştirilmesinde etkili bir uygulama olan Ankara Boyun ve Dekolte bölgesine Ankara botoks uygulamasıdır.
Acısız ve basit bir yöntem olan botoks; kaş arası, göz çevresi ve alın çizgilerinin ortadan kaldırılmasında etkilidir. Ankara botoks ile boyun bölgesindeki yatay çizgilere Ankara botoks enjeksiyonları yapılarak kırışıklıklar azaltılabilir.
Uygulama süresi son derece kısa olup bir öğle arasında bile gerçekleştirilebilir.
İşlemin 4-6 ayda bir tekrarlanması daha etkili sonuçlar alınmasını sağlar. Bu da bölgeye daha diri, genç ve zarif bir görünüm kazandırır.
Yüz güldüren Boyun ve Dekolte Botoksu ile ilgili daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz…
Cildinize özen göstermeniz temennisiyle yeni yazımda görüşmek üzere…

Start typing and press Enter to search

1
×
merhaba,
Arabic AR English EN Russian RU Turkish TR